fbpx

למה לבחור במשחקים שלנו?

קרבה

השאלות במוצר הם שאלות שמקרבות ומחייבות לדבר על הרגשות על המחשבות על הפחדים ועל החלומות שלך. בכך ליצור תקשורת מתבוננת, בריאה מקרבת, בונה ומכילה.

ביטוי רגשות

היום כבר כל המחקרים מוכיחים כי לרגשות שלנו יש השפעה עצומה על הגוף שלנו. בכדי לחיות חיים טובים ובריאים יותר, חשוב לעודד שיח מקרב על הרגשות השונים שלנו.

תקשורת

תקשורת הינה הבסיס למערכות יחסים. המשחק מיועד בדיוק עבור יצירת מרחב בטוח ומוגן לתקשורת מכילה ומאפשרת.

הכירו את המשחקים שלנו

הריונית – משחק ייחודי לנשים בהריון

בזמן ההיריון הגוף והנפש עוברים למציאות חדשה. מציאות שמכילה חששות ורגשות עמוקים לצד התרגשות רבה. בעזרת משחק זה ניתן להתחבר למצב הייחודי ולתעד רגעים מרגשים. מטרת המשחק העצמה והתחברות לתקופה ייחודית על ידי תיעוד והבנת תהליכים.
המשחק מיועד לנשים בהריון המעוניינות לשחק באופן עצמאי, זוגות או קבוצות.

המשחק מכיל קלפי משימות ושאלות מסוגים שונים: שאלות משעשעות, משימות מפתיעות, שאלות עומק ועוד.
כמו כן מצורפים “דפי מחשבה” לתיעוד רגעים משמעותיים ומרגשים במהלך ההיריון. (תוספת נהדרת לאלבום התמונות הראשונות).
נוסף על כך, בערכה שובר מתנה מגנטי שניתן להעניק לעצמך או לאחר.

הרמוניה – משחק תרפויטי לזוגות/נשים לאחר לידה
לאחר הלידה הגוף והנפש עוברים למציאות חדשה . מציאות שמכילה המון שינויים, חששות ורגשות עמוקים לצד התרגשות רבה.
בעזרת משחק זה ניתן להתחבר לתקופת הזמן הייחודית על ידי יצירת מרחב בטוח ומוגן לנשים לאחר לידה, בשיתוף המחשבות והרגשות שלהן ,במסגרת זוגית/טיפולית/קבוצתית.

מה המשחק מכיל?

40 קלפי משימות
40 קלפי שאלות מסוגים שונים: שאלות משעשעות, שאלות עומק ושאלות שמטרתן גילוי משאבים פנימיים, כוחות והעצמה.

20% הנחה לרכישה הראשונה שלך!

לכל אדם יש את ה”אני מאמין” הפרטי שלו, אם זה בחיים האישיים, בניהול קריירה או עסק , בהורות בזוגיות או מערכות יחסים אחרות ועוד. יחד עם זאת, הבסיס לכל אלו הוא זהה. הבסיס שעליו אנחנו בונים את כל המגדלים המפוארים של חיינו בנוי מתקשורת ואמון. מתוך החשיבות לנושא זה הוקם הבית למשחקי קופסא לרגעים המשמעותיים של החיים – “כאן ועכשיו”.

נעים מאוד,

שמי פולי אפרת ירמיהו, עובדת סוציאלית, במהלך לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית בבריאות הנפש. בכדי להעשיר את ארגז הכלים הטיפולי למדתי בין היתר:cbt  (טיפול התנהגותי קוגניטיבי) מבוסס מיינדפולנס, פסיכולוגיה חיובית nlp  ועוד.

מתוך יותר מעשור של פגישות טיפוליות עם א.נשים, אני בהחלט יכולה לומר, שכולנו זקוקים שיקשיבו לנו הקשבה אמיתית. שישאלו אותנו את השאלות הנכונות שנוכל להשיב עליהן מהלב. שנוכל לשתף אחד את השני , לפתור קונפליקטים ולהרגיש, בעיקר להרגיש את החיבור הקסום שנוצר בתקשורת המופלאה בינינו לבין האחר.

“כאן- ועכשיו” – הבית למשחקי קופסא לרגעים המשמעותיים של החיים, זה בדיוק המענה שיסייע בלהשיג בקלות את המסע הקסום והמרגש הזה. אז איך זה בנוי? משחקי הקופסא הינם משחקים תרפויטיים המשלבים בתוכם שאלות עומק, שאלות משעשעות ומשימות. המשחקים מחולקים לפי האירועים המשמעותיים שכולנו עוברים במהלך החיים.

כאמא ל-2 הנושא שהכי נגע לי באופן אישי הוא נושא ההריון והלידה. אז התחלתי דווקא ביצור של משחק הייחודי מסוגו לאישה ההריונית – מוזמנים לקרוא בהרחבה בלשונית. בעקבותיו נוצר המשחק לנשים לאחר לידה- מורחב בלשונית- קישור. ובתקווה להמשיך ליצור לכולנו סימני דרך שילוו אותנו לאורך התקופות והאירועים שהכי הכי חשובים לנו וליצור זיכרונות מענגים סביבם.

מה אומרים על המשחקים שלנו

5/5
אני רוצה לומר תודה על הרעיון המעולה ועל המוצר הנפלא הזה שעזר ותרם כלכך. התקשורת הזוגית השתפרה והעלנו זכרונות עם המון התרגשות
מורן נחמני

קונים משחק אחד ומקבלים את השני ב- 30% הנחה

מתנה מיוחדת לך ולחברות שלך

5/5
בזכות המוצר של פולי הצלחנו להתקרב וממש לבנות בנינו תקשורת מכילה ואוהבת מוצר מאוד קל לשימוש ונוח לפעול ממליץ בחום לכל מי שרוצה משחק פנאי ומיוחד​​
אורי מינץ